כמעט בכל אולם אירועים או גן אירועים אנחנו נתקלים באוכל בשרי, לפעמים הוא מבושל ולפעמים מטוגן, אך יש פעמים שעושים אותו על המנגל, סוג זה של אוכל נקרא קייטרינג על האש.

קייטרינג על האש כשמו כן הוא, כל הבשרים על האש. מגיע גרילמן עם מנגל גדול (תלוי בכמות המשתתפים), ומתחיל להכין לכם האורחים אוכל טעים במיוחד. מגוון התפריטים שאפשר להרכיב בקייטרינג על האש הוא עצום, ומגוון הבשרים שמציעים גדול גם. קייטרינג על האש מתאים לא רק למבוגרים אלא גם לילדים. מבחינת הזמנת הקייטרינג, חשוב לבדוק לפני שאתם מקבלים חומרי גלם טריים וטובים ולא ישנים וקפואים. חומרי גלם הם מאוד חשובה לעבודה של הגרילמן, ככל שהחומרים יותר טובים ככה גם אתם תרגישו יותר את הטעמים. אנו בדגני קייטרינג מספקים שירותי קייטרינג על האש לכל סוגי האירועים, אירוע משפחתי קטן, אירוע גדול, באולם, בגן, בים, בטבע, לכל אזורי הארץ אנחנו מגיעים, מהצפון עד לדרום.

אנו יכולים להבטיח לכם, שתצאו מרוצים מאוד מהאוכל ומהאירוע בכלל, אנחנו נדאג לכך שתסירו דאגה מלבכם לגבי האוכל ואתם תקבלו את התשבחות מהאורחים. למעט על האש קייטרינג דגני מספק גם שירותי קייטרינג לאירועים קטנים.