יותר ויותר אנשים רוצים ויכולים לחגוג בבית ולא באולם או גן אירועים, לא חשוב אם מדובר בחתונה, בר מצווה או ברית, כאשר יש מקום בבית, ההמלצה היא לחגוג את האירוע בבית, זה הרבה יותר אינטימי, משפחתי ופרטי יותר.

כאשר אתם חוגגים אירוע בבית, נשאלת השאלה מה תגישו לאורחים? אז יש את הפתרון הקשה יותר והוא להכין כמויות אוכל אדירות לפי כמות האורחים, ויש את הפתרון הקל יותר והוא הזמנת קייטרינג לאירועים בבית.

אז למה בכלל עדיף להזמין קייטרינג לאירועים פרטיים?

הכנת אוכל בכמויות – במידה וכמות המוזמנים שלכם היא יחסית גדולה לאירועים פרטיים, לדוגמא 100+ אנשים, הכנת כמות אוכל לכמות אנשים כזו בבית במטבח היא לא רלוונטית, זה יהיה הרבה יותר קשה ומאסיבי ובוודאי שבן אדם אינו יכול לתפעל דבר כזה.

טריות – כל חברת קייטרינג שמכבדת את עצמה, מחזיקה חומרי גלם טריים ומשתמשת בהם באופן יום יומי, ככה שהתחלופה גדולה ואז תקבלו אוכל טרי וטעים.

מחיר – המחיר שאתם תקנו את כל החומרי גלם הוא מחיר גבוה יותר מאשר חברת הקייטרינג, להם יעלה יותר זול לקנות ולהכין את זה מאשר לכם.

תפריט – סיבה נוספת למה לבחור בשירותי קייטרינג לאירוע קטן ולא להכין לבד היא התפריט, יש לכם את היכולת לדבר עם חברת הקייטרינג ולהחליט על תפריט מגוון, שכולל גם מנות ראשונות, עיקריות ואפילו קינוחים.

זמן – זמן הוא סיבה מאוד חשובה למה לבחור בשירותי קייטרינג לאירועים קטנים ולא להכין לבד, הזמן שתעמדו במטבח להכין את כל הכמויות האוכל הוא אדיר ובסוף יכול להיות שלא שווה את זה.

במידה והאירוע שלכם מתקיים במרכז, אנו יותר ממליצים לכם לשכור שירותי קייטרינג לאירועים קטנים במרכז מאשר לעמוד במטבח ולהכין את האוכל, גם בגלל הסיבות שרשמנו לפניכם לעיל ויש עוד סיבות רבות למה עניין הכנת האוכל אינו שווה כלכלי. עם ההיצע הגדול היום של חברות הקייטרינג המחיר גם יורד בהתאם וככה אתם הלקוחות תוכלו ליהנות ממחיר טוב.

אנו בדגני מספקים שירותי קייטרינג לאירועים פרטיים, צרו איתנו קשר עוד היום להצעה אטרקטיבית.