דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

דגני - קייטרינג ישראלי
דגני - קייטרינג ישראלי
דגני - קייטרינג ישראלי

קייטרינג צמחוני טבעוני


אם אתם רוצים אירוע ייחודי שידברו עליו עוד הרבה זמן, אתם תבחרו את המקום בו נקיים את האירוע שלכם ואנחנו נדע להיערך נכון.

יש הבדל גדול בין טבעונות לצמחונות, ואנו בדגני הבנו את זה, ויש לנו את האופציה לספק לכם שירותי קייטרינג צמחוני טבעוני, באותו אירוע גם צמחוניים יוכלו לאכול וגם אנשים טבעוניים יוכלו לאכול, כמובן שיש לנו את האופציה של קייטרינג טבעוני או צמחוני לחוד ולספק שירותי קייטרינג לאירועים בבית.

מחפשים קייטרינג צמחוני טבעוני לאירוע שלכם?

במידה והנכם חוגגים אירוע טבעוני קטן ואינטימי, לא חשוב אם זה בבית, בטבע או באולם אירועים, אנו נספק לכם שירותי קייטרינג טבעוני לאירועים קטנים, מה שיישאר לכם זה רק להזמין את האורחים, וליהנות מאוכל טבעוני טעים.

אך במידה והנכם חוגגים חתונה טבעונית או צמחונית, ואתם כמובן מעוניינים באוכל טבעוני או צמחוני, אז הסירו דאגה מלבכם, גם את זה נוכל לספק לכם, שירותי קייטרינג צמחוני לחתונה, או במידה והחלטתם על חתונה טבעונית אז קייטרינג טבעוני לחתונה.

אנו נוכל להביא את הקייטרינג אליכם ולספק לכם שירותי קייטרינג טבעוני בצפון, במידה והחלטתם לעשות אירוע בצפון היפה, או אם בכלל אתם חוגגים אירוע צמחוני נוכל לתת לכם קייטרינג צמחוני בצפון.

תוכלו להיעזר בנו בהפקת האירוע ובשירותי קייטרינג צמחוני טבעוני. החל משלב הרעיון ועד הביצוע וביחד ניצור את האווירה המופלאה לאירוע מושלם שלא ישכח.

דגני מספקת שירותי קייטרינג טבעוני כשר או קייטרינג צמחוני כשר לאירוע שלכם, אך במידה ואינכם רוצים קייטרינג טבעוני, אנו מספקים גם שירותי קייטרינג על האש.


צרו קשר עם דגני


מלאו פרטיכם
או חייגו עכשיו - 050-2812038

    בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים